Eksklusivt for Idrettspolitikk.no: Storbritannias Andrew Musgrave rapporterer fra OL i Beijing
Du har kanskje sett Andrew Musgrave og hans lagkamerater i NRK-serien The Olympic Draum, lest hans humoristiske Twitter-meldinger eller sett han halse etter norske langrennsløpere i verdenscupen eller i tre foregående OL? Nå kan du lese hans rapporter fra OL i Beijing eksklusivt på Idrettspolitikk.no.
Andrew Musgrave har i over tre uker vært på treningsleir i Livigno i Italia for å forberede seg til OL i Beijing sammen med Andrew Young og James Clugnet og er nå snart klar for avreise. De tre utgjør den britiske langrennstroppen til disse lekene.
Musgrave og Young skal begge delta i sitt fjerde OL, mens Clugnet er OL-debutant. Young har 12. plass i teamsprinten i PyeongChang i 2018 som sin beste i OL-plassering. Musgrave har 7. plass i skiathlon fra samme OL som sin beste plassering.
– Etter e
Logg inn for å fortsette og lese – helt gratis
Logg inn eller opprett konto for å fortsette og lese artikelen.
Du kan når som helst kjøpe et abonnement.