Frontrunner CMS
Frontrunner CMS

Narkotikapolitiforening brukte Antidoping Norge i søknad for å få penger til dopingprosjekt: – Vi deltok ikke som part i prosjektet

Idrettspolitikk.no: Rolleforståelsesutvalget fant at Dopingprosjektet, som ble etablert av Norsk narkotikapolitiforening (NNPF), var det tydeligste eksemplet på foreningens opplæring av politiet. I utvalgsrapporten står det at Antidoping Norge (ADNO) opprinnelig var med i arbeidsgruppa som utformet politiets opplæring. Det benekter ADNO til Idrettspolitikk.no.

Idrettspolitikk.no: Rolleforståelsesutvalget fant at Dopingprosjektet, som ble etablert av Norsk narkotikapolitiforening (NNPF), var det tydeligste eksemplet på foreningens opplæring av politiet. I utvalgsrapporten står det at Antidoping Norge (ADNO) opprinnelig var med i arbeidsgruppa som utformet politiets opplæring. Det benekter ADNO til Idrettspolitikk.no.

For å lese denne må du ha abonnement

Allerede abonnent?

Logg inn

Velg mellom Månedsabonnement eller Årsabonnement.

Related Articles

LEGG IGJEN EN KOMMENTAR

Vennligst skriv inn din kommentar!
Vennligst skriv inn navnet ditt her

FØLG OSS

1,307FansLik
3,535FølgereFølg
- Annonse -spot_img

SISTE NYTT